• 12304074_1271279002897551_6047473820448846460_o.jpg
  • 13502983_1693700240893864_7298295629547279975_o2.jpg
  • Assoc_ 193.JPG
  • divchata.jpg
  • lidvnzubs.jpg
  • _MG_00872.jpg
  • _MG_01522.jpg
  • _MG_0169.jpg

Привітання

 

21 березня у Львівському інституті ДВНЗ УБС "День кольорових шкарпеток"
#WDSD19
#ШКАРПЕТУЙСЯ

54436880 803032496721332 8912095012221616128 n

 

Вітаємо команду Львівський інститут Університету банківської справи за перемогу у студентському брейн-рингу з бухгалтерського обліку.
Бажаємо і надалі розвивати свої кмітливі здібності!

54729148 1013032242240441 4006364610608234496 n

 

Кожен день гарний по-своєму, але деякі дні – гарантовано чудові і сьогодні саме такий. Вітаємо зі святом!

7fc09601 bff0 4fd8 b4b8 26fc600ba5ef

 

Бакалаврат спеціальності "Фінанси і кредит" - 6 груп денної форми навчання і 2 групи заочної форми навчання, 8 днів захисту, 112 звітів з виробничої практики, базами, яких були банки, страхові, фінансові та інвестиційні компанії, кредитні спілки, суб'єкти підприємницької діяльності та інші фінансово-кредитні установи Львова та України.
Керівниками від Львівського інституту ДВНЗ УБС були висококваліфікованні НПП викладачі кафедри Фінансів, банківської справи та страхування - Євтух Л.Б., Тимощук М.Р, Миколишин М.М., Рисін М.В, Сідельник О.П, Руденко З.М., Галайко Н.Р., Голуб Р.Р.
 Дякуємо нашим колегам керівникам баз практики від фінансово-кредитних установ, завдяки Вам наші студенти побачили практичну сторону спеціальності, яку здобувають.
Комісія по захисту звітів виробничої практики:
к.е.н., доцент Руденко З.М.
к.е.н., доцент Сідельник О.П.
к.е.н., доцент Галайко Н.Р.
к.е.н., викладач Миколишин М.М.
викладач Леочко О.М.
Окрема подяка за організацію направлення студентів на практику - Кужій Л.М.
 
І звісно дякуємо нашим студентам бакалаврам - Ви найкращі!
Розумні, успішні, вже тепер нехай з маленьким але з практичним досвідом і розумінням того чого дійсно бажаєте досягти у житті.
 
 
 
Вітаємо із успішним проходженням практики 1
 
 

 

На кафедрі Обліку і Оподаткування відбулись олімпіади з дисциплін:

"Облік і оподаткування"
Переможцями стали:
1. Юля Кульчицька , 405-ОА;
2. Юліана Марчалок, 401-ОА;
3. Анастасія Івахів, 505-ОА. 

"Облік в банках"
Переможці:
1. Юля Кульчицька, 401-ОА:
2. Юля Микитюк, 405-ОА; 
3. Veronika Makhlay, 401-ОА.

На кафедрі менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін   відбулась олімпіада зі спеціальності "Управління персонал і економіка праці".
Переможці:
1. Юлія Чалата  , 401-УП групи зі здобутим першим місцем,
2. Каріна Власенко, студентку 401-УП групи зі здобутим другим місцем,
3. Тарас Андрух, студента 506-УП групи зі здобутим третім місцем.

Бажаємо переможцям і всім учасникам успіхів та подальших звершень!

9