За результатами проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018-2019 н.р. нагороджено дипломами І-ІІІ ступенів студентів-переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт:

Спеціальність «Фінанси і кредит»

Диплом ІІ ступеня за роботу «Сучасний розвиток та державне регулювання вітчизняного рингу фінансових послуг у контексті євроінтеграційних процесів» Оксана Сокіл;

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Безготівкова економіка в Україні: сучасні виклики та можливості впровадження» Попоня Олександр В’ячеславович ;

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Особливості діяльності, проблеми та перспективи розвитку лізингових компаній в Україні» Бобик Анастасія Вікторівна.

Спеціальність «Банківська справа»

Диплом ІІ ступеня за роботу «Розвиток систем дистанційного банківського обслуговування» Рудкевич Віталій Ігорович;

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Ризики присутності іноземних банківських груп в Україні» Olenka Terekh.

Спеціальність «Облік і оподаткування»

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Внутрішній аудит, як інструмент вдосконалення контрольних функцій менеджменту банку ПАТ «Віес Банк» Дмишко Ярослав Григорович.

Спеціальність «Економічна кібернетика»
Диплом І ступеня за роботу «Побудова прогнозно-аналітичної системи оцінки та передбачення ефективності бюджетування в Україні в умовах трансформації змін» Ніка Тимергазіна;

Диплом ІІ ступеня за роботу «Особливості впливу інтернет-медіа на інформаційну економіку» Височанська Каріна Євгенівна.

Спеціальність «Управління персоналом і економіка праці»
Диплом ІІІ ступеня за роботу «Вартість та оплата праці в Україні: що більше?» Юлія Баландюх.

Спеціальність «Менеджмент організації»
Диплом ІІІ ступеня за роботу «Формування та розвиток лідерського потенціалу як елемента підвищення ефективності сучасного менеджменту» Хитра Надія В’ячеславівна, Мерканич Тетяна Романівна;

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Вплив лідерства на реалізацію та підтримання змін в організації» Сегелин Андріана Ігорівна, Гореча Василина Ігорівна.

Спеціальність «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

Диплом І ступеня за роботу «Україна і НАТО: глобальна безпека й національне питання» Мирон Годованський.

Спеціальність «Міжнародні економічні відносини»

Диплом ІІ ступеня за роботу «Світові торговельні війни: можливості та загрози» Швед Анатолій-Олег Васильович;

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Міграція населення в транскордонних регіонах: позитиви, проблеми і наслідки (на прикладі україно-угорських відносин)» Прокопець Анна Володимирівна;

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Світові торговельні війни: державний протекціонізм та його вплив на українську економіку» Іщик Анна Сергіївна.

Спеціальність «Економіка та економічна політика»

Диплом І ступеня за роботу «Вплив знаннєвих факторів на продуктивність праці в Україні: сучасні реалії та проблеми» Бухтіярова Олена Дмитрівна, Шевчук Мар’яна Ярославівна;

Диплом ІІ ступеня за роботу «Концептуальні підходи до проблеми пом’якшення педагогічних покручів» Lena Halabova.

Спеціальність «Економіка сільського господарства та АПК»

Диплом І ступеня за роботу «Агробізнес в Україні: пріоритети та перспективи розвитку» Diana Stepanivna Sokirka.

Спеціальність «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Вивчення позитивного досвіду бенчмаркінгу в контексті інноваційного менеджменту» Svitlana Lashkevych, Ivanka Koshelnyk.
 Спеціальність «Публічне управління та дміністрування»

Диплом ІІ ступеня за роботу «Децентралізація як умова підвищення результативності фінансового вирівнювання» Lena Halabova.

Спеціальність «Політологія»
Диплом І ступеня за роботу «Аналіз реалізації лідерської діяльності у публічній сфері» Бухтіярова Олена Дмитрівна, Шевчук Мар’яна Ярославівна.

Спеціальність «Управління проектами і програмами»

Диплом І ступеня за роботу «Особливості управління інноваційними проектами в туристичній галузі економіки України» Король Вікторія Андріївна, Гапонов Орест Юрійович.

Спеціальність «Актуальні проблеми інклюзивної освіти»
 Диплом І ступеня за роботу «Інклюзивний розвиток в Україні та світі: теорія та методологія розрахунку» Лойко Наталя, Шоробура Ольга.

Списки студентів-учасників Університетського етапу І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, роботи яких нагороджені Грамотами:

«Фінансовий супермаркет як носій фінансових інновацій» - Копилова Марина Вадимівна, Боголюбська Богдана Ігорівна;

«Механізм оподаткування в зарубіжних країнах: адаптація досвіду в Україні» - Микитюк Юлія Богданівна;

«Особливості обліку розрахунків заробітної плати у Збройних Силах України» - Мирон Годованський;

«Вплив менеджера на формування організаційної культури» - Сегелин Андріана Ігорівна, Гореча Василина Ігорівна.

Вітаємо переможців!

Дякуємо нашим науково-педагогічним працівникам, які підготували студентів-переможців І та ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт:

Олеся Шевчук

Vira Fostyak

Олена Сідельник

Зоряна Руденко

Хомуляк Тарас Ігорович

Квасній Марія Миколаївна

Ноздріна Лариса Василівна

Любов Возна

Панковець Марта Петріна

Семів Любов Казимирівна

Горбачевська Оксана Василівна

Наталя Дребот

Бажаємо Вам усім подальших успіхів на науковій ниві!

Студентів переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт