• lviv_inst_ubs.jpg

28 листопада кафедрою економіки та інформаційних технологій Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» було проведено науково-практичний семінар на тему: «ЯК ДОСЯГТИ УСПІХУ В УПРАВЛІННІ СТАРТАПАМИ І ПРОЕКТАМИ». Ідея та організація проведення семінару  належала завідувачу кафедри економіки та інформаційних технологій Хмелярчук Марії та доценту кафедри Ноздріній Ларисі Василівні, під керівництвом якої наші студенти неодноразово беруть участь та перемагають у Відкритому всеукраїнському конкурсі проектів, який щорічно проводиться в Університеті безпеки життєдіяльності.

Запрошеними спікерами на семінар були переможці міжнародного конкурсу чистих технологій  на Кіпрі

Запрошеними спікерами на семінар сталипереможці міжнародного конкурсу чистих технологій  на Кіпрі:співвласник Go To-U і Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида, директор з маркетингу Go To-UОлена Артеменко та засновниця ГО "Молоді лідери України", фасилітаторка, керівник 20 молодіжних проектів Наталія Панчишин.

Назар Шимоне-Давида та Олена Артеменко представили своє бачення ключових чинників досягнення успіху в стартапах:

1.Визначальною є ідея, яку немає сенсу приховувати, бо в наш час це зробити практично неможливо, і, навпаки, поширюючи цю ідею, можна знайти однодумців.

2. Команда людей, які мотивовані  більше самою ідеєю, ніж грошима.

3. План дій (хоча б приблизний) є неодмінною умовою успіху, бо маючи план, команда виграє в часі, а внести правки до плану можна і пізніше.

4. Висока мотивація, важка робота і чітка структуризаціячасу (вибір життєвих пріоритетів).

Спікери відповіли на багато запитань від студентів і розказали про свій успішний стартап.

Наталія Панчишин розповідаючи про свій досвід створення ГО "Молоді лідери України", наголосила, що у проектах необхідно брати участь ще зі школи і поділилася враженнями про реалізацію проектів з 16-річними підлітками, про краудфандинг в Україні "Спільнокошт". Зокрема, завдяки "Спільнокошту" десятки проектів вже зібрали гроші на стартапи, екологічні та громадські акції, роботу ЗМІ, організацію фестивалів та перформансів тощо.

Під час семінару студенти 4-го курсу гр.401ЕК- учасники Відкритого всеукраїнського конкурсу проектів в Університеті безпеки життєдіяльності: Вероніка Тимергазіна і Марина Трусь, презентували розробку власного проекту "Створення ком'юніті "Поділись теплом у м. Львові". Студентки розробили концепцію проекту створення житлового комплексу (ком’юніті), де на одній території з передбаченим зонуванням будуть проживати люди похилого віку, сироти та безпритульні тварини. Вони будуть допомагати у догляді один за одним, разом проводити дозвілля, тим самим створюючи позитивне світосприйняття, посилюючи навички соціалізації і усвідомлення своєї значущості, що дозволить поліпшити якість їх життя. Такий проект є унікальним для України. На думку авторів цей проект, допоміг би зробити Львів кращим і вирішити проблеми міста, що стосуються цільової аудиторії проекту.

"Як поїхати на WEB SUMMIT 2017 і отримати максимум" – це тема доповіді студента 4-го курсу гр. 401ЕК – Запісоцького  Андрія. Він розповів про те, як можна отримати безкоштовне запрошення на одну з найбільших  технологічних конференцій (внесок за участь 1000 євро), яка відбулася7 листопада 2017 р. в Лісабоні. Серед спікерів були Брайян Джонсон, засновник Кеrnel; Марк Хьорд, генеральний директор Oracle; Володимир Кличко, засновник Klitschko Ventures; Стен Чудновский, віце-президент Facebook Messenger. Серед спікерів були навіть роботи: Софія і Альберт Эйнштейн, який повідомив: «Чи будуть роботи допомагати людям або шкодити їм - це не технологічна проблема. Це в першу чергу проблема цінностей. Я думаю, що роботи зможуть правильно перейняти людські цінності - і саме це може стати проблемою».

За словами Хмелярчук Марії, такі семінари надихають студентів, додають віри у власні сили та практичного досвіду у реалізації власниї ідей.

Опитування

Запитання для абітурієнтів: " Яка з перелічених спеціальностей Вас найбільше цікавить ? "

Фінанси і кредит - 42.6%
Облік і аудит - 23.6%
Економічна кібернетика - 16.7%
Управління персоналом - 17.1%

December 2017
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.