Львівський інститут УБС сьогодні, 12 березня, розпочав заходи Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) в Україні.

Студенти зустрілися з успішними випускниками Львівського інституту УБС, які поділилися власними рецептами досягнення успіху у професії.
Як стати працівником однієї з успішних ІТ компаній України розповіла студентам Юлія Веренько випускниця 2003 року, а сьогодні project manager в Softserve.
«Перш за все внутрішня мотивація, розуміння куди рухатись у своєму житті, вміння працювати в команді, цілеспрямованість і комунікабельність», - саме це, на думку Юлії, є запорукою успіху.

Ольга Нікуліна – суддя міжнародного класу, член суддівського комітету федерації України з карате (в Україні є 5 суддів світового рівня і Ольга єдина жінка серед них), випускниця Львівського інституту УБС 2005 року на власному прикладі показала, що справа, яка не була для неї профільною за освітою стала справою життя.
«Ми ніколи не знаємо, що готує для нас життя і ви маєте бути готові до того, що освіта буде потрібна у будь-якому разі. Знайдіть те, що вам надзвичайно подобається. І йдіть за покликом серця до своєї мети», - зазначила Ольга.

На думку головного спеціаліста з розвитку бізнесу в ІТ компанії Ralabs Юлії Кобинець складовими успіху є: візуалізація, правильні люди, відсутність обмежень, бути в правильному місці в правильний час, а також весь час перебувати в пошуках.
Юлія провела комунікацію з аудиторією на тему: «Чи є успіх справою удачі» - думки розділились, та все ж за результатами виступів - успіх - це поєднання щасливого випадку та наполегливої роботи.

Global Money Week - це щорічна глобальна ініціатива, що включає світові й регіональні акції та заходи, мета яких - надихнути дітей та молодь дізнатися більше про гроші і заощадження, про те, як заробляти, вести бізнес тощо.
Мета Global Money Week - звернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність, за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов'язані з грошима.
Це тиждень, коли у більше ніж в 130 країнах проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності.
Україна вже близько п’яти років бере участь у цій міжнародній просвітницькій ініціативі і ДВНЗ Університеті банківської справи традиційно кожного року приєднується до фінансової просвіти молоді. В інститутах Києва, Львова, Харкова та Черкас проходять різноманітні заходи, вікторини та ділові ігри.

Понеділок, 26 листопада 2018
День пам'яті жертв голодомору