Кафедра економіки та інформаційних технологій

Львівського інституту ДВНЗ "Університету банківської справи"

IMG 2919

Кафедра економіки та інформаційних технологій  ЛННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» створена у 2017 році на базі об’єднання двох кафедр − кафедри економіки та кафедри інформаційних технологій та вищої математики, кожна з яких має глибокі традиції науково-дослідної роботи та великий досвід у підготовці висококваліфікованих фахівців-економістів.

Об’єднання кафедр посприяло зміцненню науково-педагогічного складу кафедри. Сьогодні професорсько-викладацький склад кафедри економіки налічує 15 науково-педагогічних працівників, з яких 2 −  професори та доктори наук, 10 – доценти та кандидати наук, 3 – викладачі та старші викладачі.

Кафедра здійснює підготовку фахівців бакалаврського та магістерського рівнів за спеціальністю 051 «Економіка», що дає можливість підготувати висококваліфікованих фахівців з економіки, які володіють сучасним економічним мисленням, теоретичними знаннями і практичними навичками з економіки, міжнародного економічного розвитку, математичних методів, моделей та інтелектуальних комп'ютерних технологій в економіці, а також  уміють їх застосовувати з метою системного аналізу та ухвалення важливих управлінських рішень у сфері економіки, бізнесу та зовнішньоекономічної діяльності.

Науково-педагогічні працівники кафедри беруть активну участь у підготовці високваліфікованих фахівців економістів, творчої та обдарованої молоді. Підтвердженням цьому є щорічні участь та перемоги студентів на Всеукраїнських олімпіадах з дисциплін кафедри: «Економічна кібернетика»; «Економічна теорія»; «Математика».

Студенти кафедри є неодноразовими призерами те переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з таких спеціальностей та спеціалізацій: «Економічна кібернетика»; «Міжнародна економіка»; «Економіка та економічна політика».

Науково-педагогічні працівники кафедри активно проводять наукові дослідження у відповідності до науково-дослідних тем, які розробляються як на рівні Університету, так і безпосередньо на рівні кафедри, а саме: «Теорія та методологія трансформаційних процесів у фінансовому секторі країни» (наук. керівник Барановський О. І., д.е.н, професор); «Європейські цінності та традиції економічної науки» (науковий керівник Хмелярчук М. І., д.е.н., доцент); «Система логіко-математичної та інформаційної підготовки спеціалістів фінансово-кредитної сфери» (науковий керівник Русинко М. К., к.ф-м.н, доцент).

Вказані дослідження стосуються розвитку теорії та методології економічної науки, обґрунтування теоретико-методологічних засад трансформацій у фінансовому та реальному секторах національної економіки, їх моделювання, прогнозування та ризикоорієнтованого управління, а також використання результатів цих досліджень при формуванні науково-методичної бази підготовки фахівців економістів та фінансово-кредитної сфери.

Кафедра плідно розвиває міжнародну наукову-освітню діяльність із зарубіжними партнерами. Зокрема налагоджено співпрацю з кафедрою Наук Економічних Познанської Політехніки (м. Познань, Республіка Польща), яка передбачає: обмін студентами, обмін науково-педагогічними працівниками, розвиток спільних наукових досліджень, участь у наукових конференціях тощо.

Завідувач кафедри

Без імені