Кафедра менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін

Кафедра менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін Львівського інституту ДВНЗ "Університету банківської справи"

загальна каф

Запрошуємо у нашу дружню команду!

Світ динамічно змінюється: одні професії втрачають актуальність, інші стають затребуваними та перспективними. Як зорієнтуватися в сучасному морі напрямів, спеціальностей та компетенцій? Як обрати фах, який забезпечить гідну оплату та перспективикар’єрного зростання? Серед професій майбутнього, за прогнозами світових експертів, найбільшим буде попит на фахівці з управління людськими ресурсами та бізнес-процесами і,саме кафедра «Менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін» вже сьогодні вам пропонує здобути сучасну конкурентну спеціальність.

Можливості та перспективи

Наші випускники вже успішно працюють в банках та страхових компаніях, на виробничих та торгівельних підприємствах, в органах самоврядування та державного управління, в IT-компаніях та сфері послуг. Завдяки тісній співпраці з бізнес-середовищем наші студенти мають можливість проходити виробничу та переддипломну практику в комерційних та державних структурах, що дозволяє їм здобути цінний практичний досвід ще до завершення вишу.

Активною є науково-пошукова діяльність студентів кафедри, які постійно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, тематичних олімпіадах та творчих конкурсах.

Завдяки співпраці з Краківським економічним університетом наші студенти мають можливість отримання подвійного диплому, що відкриває перед ними ширші можливості подальшого навчання та працевлаштування. Львівський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» - постійний учасник міжнародних програм академічних обмінів та стажувань.

Студенти кафедри отримують можливість всебічної самореалізації. У культурно-мистецькому центрі ЛННІ УБС працюють вокальні, танцювальні, музичні та театральні гуртки та студії. Спортивна база навчального закладу – одна з найкращих у місті. Іногородні студенти забезпечуються комфортним гуртожитком.

Історія кафедри

Кафедра менеджменту та соціальних дисциплін створена у 2016 році шляхом об’єднання двох кафедр: Економіки та управління персоналом та Соціальної роботи та суспільних дисциплін, - кожна з яких має глибокі традиції науково-дослідної роботи та у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту та соціальних наук налічує 30 осіб

Креативність та високий рівень інноваційної культури викладачів є основою розвитку кафедри, яка впевнено крокує у майбутнє.

Пріоритетними напрямками наукових досліджень кафедри менеджменту та соціальних наук сьогодні та у найближчій перспективі є:

– кадровий потенціал та його розвиток;

– дослідження ринку праці та зайнятості населення України;

– підвищення рівня конкурентоспроможності господарюючих суб’єктів;

– корпоративна соціальна відповідальність бізнесу.

Дисципліни кафедри надзвичайно важливі, адже вони формують уявлення про роль та місце людини у складних економічних процесах. Ця роль завжди вирішальна, бо людина – це і першопричина, і наслідок.

Кафедра менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін молода духом та за віком, проте має поважні доробки та власні нововведення. Ми шануємо традицію, наслідуючи найкраще, та тримаємо руку на пульсі часу, опановуючи нові методики викладання та оперуючи прогресивними інноваціями.

Колектив кафедри менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін чекає на творчу та ініціативну молодь, яка усвідомлює, що у світі розвинених інноваційних технологій людина та її праця є унікальним стратегічним ресурсом, без якого неможливим є функціонування всіх ланок національної економіки.

Завідувач кафедри

зав каф