• 12304074_1271279002897551_6047473820448846460_o.jpg
  • Assoc_ 193.JPG
  • divchata.jpg
  • lidvnzubs.jpg
  • lviv_inst_ubs.jpg
  • _MG_0169.jpg

Кращі студенти

Номінація «Універсальний студент-2015» :

 Юлія Бенед - 401-ОА 

                                                                 Анастасія Авраменко - 301-ФКс

 

Номінація «Навчальна робота»

Галина Ільницька                      501-УПм
Юлія Глюзицька                        501-БСм
Тарас Путьківський                   403-ФК
Діана Коваль                             502-Фм
Діана Сокирка                           103-ФК

Номінація «Професійна підготовка»

Андрій Запісоцький                          201-ЕК
Роман Шапайко                               204-ФК

Номінація «Науково-дослідна робота» 

Софія Ковтко                            201-УП
Анастасія Сорока                      401-ЕК

Номінація «Громадська робота»

Анна-Марія Брода                    301-ЕК
Анна Стасюк                           204-ФК
Анастасія Чаплинець                305-ФКбс

Номінація «Культурно-масова робота»  

Роман Кулієвич                      204-ФК
Христина Слаба                     401-УП
Микола Галай                        401-ЕК
Олеся Руда                            301-ОА
Василь Сорока                       402-ФК

Анастасія Любєзна                 501-ЕКм

Номінація «Кращий спортсмен»

Роман Гринько                            301-УП
Андрій Борисов                          203-ФК
Олексій Кухарчук                       401-УП
Іванна Підопригора                     401-ОА
Олена Олексюк                          306-ФКБС
Роман Кійко                               101-ОА

              

«Кращий студент УБС  - 2015»

- І місце у номінації «Кращий у навчанні» - Юлія Бенед

- І місце у номінації «Кращий у культурно-масовій роботі» -  Анастасія Любезна

 - ІІ місце  у номінації «Кращий у спортивно-масовій роботі» - Дана Романів

- ІІ місце у номінації «Кращий у науці» - Анастасія Сорока

- ІІ місце у номінації «Кращий у громадській діяльності» - Дмитро Цілуйко

                                            - ІІ місце у номінації «Кращий у професійній підготовці» - Людмила Комарницька

 

Опитування

Запитання для абітурієнтів: " Яка з перелічених спеціальностей Вас найбільше цікавить ? "

Фінанси і кредит - 42.6%
Облік і аудит - 23.6%
Економічна кібернетика - 16.7%
Управління персоналом - 17.1%

Календар подій

July 2017
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31